Droomcirkel

Ienke Goldewijk
18-04-2025
09:30
Antropia, Driebergen-Zeist
Utrecht
€290
ascensie
healing


Deze bijzondere droomcirkel bestaat uit zeven bijeenkomsten waarin je wordt geïntroduceerd in de taal en de energie van dromen. Je leert niet alleen wat je dromen je te zeggen hebben, maar ook hoe je ze kunt gebruiken om je intuïtie verder te ontwikkelen en waardevolle inzichten in je dagelijks leven te integreren.

Elke bijeenkomst begint met een verbindende meditatie, die je helpt om in contact te komen met je innerlijke wereld. Je ontvangt theoretische basis over dromen, en vervolgens gaan we aan de slag met verdiepende werkvormen en technieken die je helpen om je dromen te vertalen naar inspirerende en praktische inzichten.

Elke bijeenkomst wordt afgesloten om 12.00 uur met een heerlijke biologische lunch, verzorgd door de keuken van Antropia. Dit is het moment om onze ervaringen en inzichten met elkaar te delen, of in alle rust te genieten van de energie van een voedende ochtend.

Data: 18 april, 25 april, 2 mei, 9 mei, 16 mei, 23 mei, 06 juni (let op: op 30 mei is er geen bijeenkomst). Maximaal 8 deelnemers.

Antropia, Cultuur- en Congrescentrum,Hoofdstraat 8, 3972 LA Driebergen
meer info: www.ienkegoldewijk.nl // ienke@ienkegoldewijk.nl // Kosten €290,00 (inclusief lunch)
Evenement / Agenda delen: